Nevíš o mě nic.

6. august 2012 at 18:47 | July.st |  I write..
Lepší název článku mě nenapadl. V tomto článku chci jen některým ujasnit jaká vlastně jsem a co zač vlastně jsem. Jsem holka co si raději místo nových pecek z rádii raději pustí klasiku. Jsem raději doma a poslouchám muziku, než být venku. Místo toho abych na tréninku blbla s holkama si opakuju vazby do sestav nebo zkouším nové florbalové triky.Když někdo nadává na své rodiče, vždycky si v duchu řeknu, co já bych bez nich dělala. Místo abych se před klukama odhalovala výstřihem, raději si nechám na sobě mikinu. Raději si počítám příklady s matematiky, než abych seděla na facebooku. Raději jsem v hodině ticho, než abych musela k tabuli. O přestávce nechodím se upravovat na záchody, nebo se procházet po chodbě, ale raději sedím na místě a opakuju si učivo. Když mi učitel řekne něco tipu ,,Ježíš, ty to nechápeš.'' Nezačnu se smát, ale omluvím se, že tomu nerozumím. Koukám se rada na vánoční pohádky, než na komedie. Raději poslouchám pomalé písničky, než nové hity.Rádá pěču cukroví a různé buchty. Když provedu průser, jsem první, kdo se přizná. Trpěla jsem mentální anorexii, ale už je to snad v pohodě, citím se ve svém těle skvěle. Nesnáším kritiku k mé osobě, ale dnes si na to člověk musí zvyknout. Nejsem tip holky co každýmu klukovi vleze do postele. Nemůžeš mě soudit jen podle toho, jaký mám blog a jak se na něm vyjadřuju. Každý je jiný. Užívejte se života jak nejvíce můžete.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 sarinka1703 sarinka1703 | Web | 6. august 2012 at 19:16 | React

Jak tak vidím,máme toho docela dost společného, až na tu hudbu! :) Ale každý má právo poslouchat si, co sem u líbí! :) Podle tohoto jsi určitě fajn holka. A návštěvnost? To je otázka času, věř mi! :)

2 sarinka1703 sarinka1703 | Web | 6. august 2012 at 19:22 | React

Desátý? :D Páni! :) To jsi měla pokaždé o jiné celebritě a až ted máš autorský nebo jak? :) Já už mám tři roky jeden a utvářím si ho podle obrazu svého! ;) Přesně tak! :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement